LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Off
th: ปิด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: active
th: ใช้งาน

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Complete
th: เสร็จ

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Alternative text
th: ข้อความทางเลือก
