LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Email address
af: E-posadres

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: On
af: Op

en: Categories
af: Kategorieë

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: active
af: aktief

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
