LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Custom
am: ብጁ

en: Location
am: ቦታ

en: active
am: ገባሪ

en: Sort by
am: ደርድር
