LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: On
ar: في

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Category
ar: الفئة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Summary
ar: الملخص

en: Node
ar: العقدة

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Custom
ar: مخصّص

en: Location
ar: الموقع

en: active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Documents
ar: وثائق

en: Complete
ar: تام

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Steps
ar: خطوات

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Alternative text
ar: النص البديل (ALT)

en: Asc
ar: تصاعدي
