LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
