LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn
