LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Category
bs: Kategorija

en: Node
bs: Nod

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Location
bs: Lokacija

en: active
bs: aktivan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
