LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Location
ca: Localització

en: active
ca: actiu

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Department
ca: Departament

en: Complete
ca: Finalitza

en: Webform
ca: Formulari web

en: Apply
ca: Aplica

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Banner image
ca: Imatge del bàner

en: Steps
ca: Passos

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Alternative text
ca: Text alternatiu
