LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: On
cy: Ymlaen

en: Categories
cy: Categorïau

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Category
cy: Categori

en: Default
cy: Diofyn

en: Node
cy: Nod

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Custom
cy: Addasu

en: Location
cy: Lleoliad

en: active
cy: weithredol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Documents
cy: Dogfennau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
