LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: On
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Node
eo: Nodo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Custom
eo: Propra

en: Location
eo: Loko

en: active
eo: aktiva

en: Desc
eo: malkreske

en: Banner
eo: Rubando

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
