LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Page
fil: Pahina

en: active
fil: aktibo
