LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (32 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: On
gl: Activo

en: Categories
gl: Categorías

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Node
gl: Nodo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Location
gl: Localización

en: active
gl: activo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Documents
gl: Documentos

en: Complete
gl: Completa

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Steps
gl: Pasos

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Alternative text
gl: Texto alternativo
