LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Email address
ht: Adrès imel

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: active
ht: aktive

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
