LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (39 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: On
hu: Be

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Category
hu: Kategória

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Node
hu: Tartalom

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Location
hu: Helyszín

en: active
hu: aktív

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Department
hu: Tanszék

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Complete
hu: Kész

en: Webform
hu: Űrlap

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Banner image
hu: Banner kép

en: Steps
hu: Lépések

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: complete
hu: kész

en: Asc
hu: Növ

en: Subscription confirmed
hu: Feliratkozás megerősítve
