LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Location
km: ទីតាំង

en: active
km: សកម្ម
