LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: On
lt: Įjungta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Node
lt: Mazgas

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Custom
lt: Savitas

en: Location
lt: Vieta

en: active
lt: aktyvus

en: Desc
lt: Maž

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Asc
lt: Did
