LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: On
oc: Activat

en: Categories
oc: Categorias

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Node
oc: Nosèl

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Location
oc: Emplaçament

en: active
oc: actiu(s)

en: Banner
oc: Bandièra

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
