LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Email address
os: Email адрес

en: Categories
os: Категоритæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Category
os: Категори

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
