LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: active
pa: ਚਾਲੂ
