LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: On
pl: Włączony

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Node
pl: Węzeł

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Location
pl: Położenie

en: active
pl: aktywny

en: Desc
pl: Malejąco

en: Banner
pl: Baner

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Department
pl: Departament

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Complete
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Banner image
pl: Obrazek bannera

en: Steps
pl: Kroki

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraphs
pl: Akapity
