LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Date
ps: نيټه

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: active
ps: فعال

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: - All -
ps: - ټول -
