LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Email address
ro: Adresă email

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: On
ro: Pornit

en: Categories
ro: Categorii

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Category
ro: Categorie

en: Default
ro: Implicit

en: Summary
ro: Sumar

en: Node
ro: Nod

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Location
ro: Locația

en: active
ro: activ

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Documents
ro: Documente

en: Complete
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Steps
ro: Pași

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: Asc
ro: Ascendent
