LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Date
si: දිනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
