LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Category
te: వర్గం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
