LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: On
tr: Açık

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Category
tr: Kategori

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Node
tr: Düğüm

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Custom
tr: Özel

en: Location
tr: Konum

en: active
tr: etkin

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Documents
tr: Belgeler

en: Complete
tr: Tamam

en: Apply
tr: Uygula

en: Timeline
tr: Timeline (Zaman Şeridi)

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Steps
tr: Adımlar

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Alternative text
tr: Alternatif metin

en: Asc
tr: Artan
