LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Location
ug: ئورنى

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: - All -
ug: ھەممىسى
