LocalGov Consultations (2.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (40 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: On
uk: Увімкнено

en: Categories
uk: Категорії

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Category
uk: Категорія

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Node
uk: Матеріал

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Custom
uk: Власний

en: Location
uk: Місце розташування

en: active
uk: активне

en: Desc
uk: Спад

en: Banner
uk: Банер

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Department
uk: Відділ

en: Documents
uk: Документи

en: Complete
uk: Завершене

en: Webform
uk: Вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Banner image
uk: Зображення банера

en: Steps
uk: Кроки

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Asc
uk: Зрост

en: Paragraphs
uk: Абзаци
