LocalGov Core (2.13.11) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Medium 21:9 (1024x440)
br: Etre 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
br: Etre 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
br: Etre 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
br: Etre 8:7 (266x236)

en: Small 21:9 (768x330)
br: Bihan 21:9 (768x330)

en: 3:2 Image
br: 3:2 skeudenn
