LocalGov Core (2.14.11) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Action
eu: Ekintza

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: True
eu: Egiazkoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: All
eu: Guztiak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Entity
eu: Entitatea

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Used in
eu: Erabilita

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Permanent
eu: Behin betikoa

en: Temporary
eu: Behin-behinekia

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: MIME type
eu: MIME mota

en: Upload date
eu: Data igo

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: @argument title
eu: @argument izenburua

en: Changed date
eu: Aldatutako data

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage files.
eu: Fitxategiak aurkitu eta kudeatu.
