LocalGov Core (2.14.11) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Updated
mr: सुधारित

en: Files
mr: फाईल्स

en: All
mr: सर्व

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Used in
mr: कोठे वापरली आहे

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था

en: Changed date
mr: बदल केल्याची तारीख

en: Files overview
mr: फाईल्सचा आढावा
