LocalGov Core (2.14.14) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Temporary
bo: གནས་སྐབས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
