LocalGov Core (2.14.14) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: True
ca: Cert

en: Default
ca: Per defecte

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Files
ca: Fitxers

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Square
ca: Quadrat

en: Arguments
ca: Paràmetres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Page header
ca: Capçalera de la pàgina

en: Entity
ca: Entitat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Used in
ca: Usat a

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: @argument title
ca: Títol de @argument

en: @argument input
ca: Entrada de @argument

en: No media available.
ca: No hi ha mèdia disponible.

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Use replacement tokens from the first row
ca: Utilitza tokens de reemplaçament des de la primera fila

en: 1 place | @count places
ca[0]: 1 lloc
ca[1]: @count llocs

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
ca: Les següents fitxes estan disponibles. Podeu utilitzar la sintaxi de Twig en aquest camp.

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: Media name
ca: Nom del mèdia

en: Large 21:9 (1440x620)
ca: Gran 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
ca: Gran 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
ca: Gran 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
ca: Gran 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
ca: Mitjana 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
ca: Mitjana 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
ca: Mitjana 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
ca: Mitjana 8:7 (266x236)

en: Small 21:9 (768x330)
ca: Petita 21:9 (768x330)

en: Square Large
ca: Quadrada gran

en: Square Medium
ca: Quadrada mitjana

en: Square Small
ca: Quadrada petita

en: 3:2 Image
ca: Imatge 3:2

en: Hero or Banner
ca: Hero o Bàner

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
