LocalGov Core (2.14.14) - en to cs translation catalogue (63 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Size
cs: Velikost

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Filename
cs: Název souboru

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Fields
cs: Pole

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Used in
cs: Použito v

en: Used
cs: Použito

en: Offset
cs: Posun

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Large 21:9 (1440x620)
cs: Velké 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
cs: Velké 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
cs: Velké 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
cs: Velké 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
cs: Střední 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
cs: Střední 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
cs: Střední 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
cs: Střední 8:7 (266x236)

en: Small 21:9 (768x330)
cs: Malé 21:9 (768x330)

en: 3:2 Image
cs: Obrázek 3:2
