LocalGov Core (2.14.14) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Action
eo: Ago

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Files
eo: Dosieroj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: MIME type
eo: MIME-tipo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
