LocalGov Core (2.14.14) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: MIME type
ne: MIME प्रकार

en: « First
ne: « पहिलो
