LocalGov Core (2.14.14) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Action
sq: Veprimi

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri
