LocalGov Core (2.14.7) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
