LocalGov Core (2.15.0) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Updated
ast: Anováu

en: Files
ast: Ficheros

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru
