LocalGov Core (2.15.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Language
bs: Jezik

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Fields
bs: Polja

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Used in
bs: Koristi se u
