LocalGov Core (2.15.0) - en to et translation catalogue (78 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Size
et: Suurus

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Filename
et: Failinimi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Files
et: Failid

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Fields
et: Väljad

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Square
et: Ruut

en: Arguments
et: Argumendid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Entity
et: Olem

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Editor
et: Redaktor

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: @argument title
et: @argument pealkiri

en: @argument input
et: @argument sisend

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Large 21:9 (1440x620)
et: Suur 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
et: Suur 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
et: Suur 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
et: Suur 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
et: Keskmine 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
et: Keskmine 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
et: Keskmine 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
et: Keskmine 8:7 (266x236)

en: Small 21:9 (768x330)
et: Väike 21:9 (768x330)

en: Square Large
et: Suur ruut

en: Square Medium
et: Keskmine ruut

en: Square Small
et: Väike ruut

en: 3:2 Image
et: 3:2 küljesuhtega pilt

en: Hero or Banner
et: Peabänner

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.

en: Responsive 3x2
et: Kohanduv 3x2
