LocalGov Core (2.15.0) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Size
gu: માપ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: True
gu: સાચું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: MIME type
gu: MIME પ્રકાર
