LocalGov Core (2.15.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Size
ka: ზომა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Files
ka: ფაილები

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: MIME type
ka: MIME ტიპი

en: - All -
ka: - ყველა -
