LocalGov Core (2.15.0) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Language
ku: زمان

en: Action
ku: کردار

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە
