LocalGov Core (2.15.0) - en to ms translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Action
ms: Tindakan

en: Size
ms: Saiz

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: True
ms: Benar

en: Default
ms: Lalai

en: Filename
ms: Nama fail

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Files
ms: Fail

en: All
ms: Semua

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Used in
ms: Digunakan dalam

en: Featured
ms: Terserlah

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
