LocalGov Core (2.15.0) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Media
my: မီဒီယာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
