LocalGov Core (2.15.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Sort by
se: Sirre
