LocalGov Core (2.15.0) - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Size
sk: Veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Files
sk: Súbory

en: All
sk: Všetky

en: Published
sk: Zverejnené

en: Fields
sk: Polia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Page header
sk: Hlavička

en: Entity
sk: Entita

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Used in
sk: Použité v

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Media name
sk: Názov média
