LocalGov Core (2.15.0) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Language
sr: Језик

en: Action
sr: Акција

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Files
sr: Фајлови

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: MIME type
sr: MIME тип

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Find and manage files.
sr: Нађи и управљај датотекама.
