LocalGov Core (2.15.1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Language
af: Taal

en: Action
af: Aksie

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: - All -
af: - Alle -
