LocalGov Core (2.15.1) - en to az translation catalogue (81 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: True
az: Həqiqət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Fields
az: Sahələr

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Square
az: Kvadrat

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Entity
az: Entiti

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Editor
az: Redaktor

en: Offset
az: Ofset

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş

en: No media available.
az: Əlçatan media yoxdur.

en: Changed date
az: Tarix dəyişdirildi

en: Use replacement tokens from the first row
az: Birinci cərgədən əvəzedici nişanlardan istifadə edin

en: Registering module
az: Qeydiyyat modulu

en: File usage
az: Fayl istifadəsi

en: Should replacement tokens be used from the first row
az: Əvəzedici tokenlər birinci sıradan istifadə edilməlidir

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
az: Aşağıdakı tokenlər mövcuddur. Bu sahədə Twig sintaksisindən istifadə edə bilərsiniz.

en: Find and manage files.
az: Faylları tapın və idarə edin.

en: Files overview
az: Fayllara ümumi baxış

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
az: {{ arguments.fid }} üçün fayl istifadəsi məlumatı

en: Media name
az: Media adı

en: Find and manage media.
az: Media tapın və idarə edin.

en: Use local images for reusable media.
az: Yenidən istifadə edilə bilən media üçün yerli şəkillərdən istifadə edin.

en: Large 21:9 (1440x620)
az: Böyük 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
az: Böyük 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
az: Böyük 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
az: Böyük 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
az: Orta 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
az: Orta 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
az: Orta 3:2 (600x400)

en: Medium 8:7 (266x236)
az: Orta 8:7 (266x236)

en: Scale crop 7:3 large
az: 7:3 böyük ölçüdə kəsin

en: Small 21:9 (768x330)
az: Kiçik 21:9 (768x330)

en: Square Large
az: Kvadrat Böyük

en: Square Medium
az: Kvadrat Orta

en: Square Small
az: Kvadrat Kiçik

en: 3:2 Image
az: 3:2 Şəkil

en: Hero or Banner
az: Qəhrəman və ya Banner

en: Remote video
az: Uzaqdan video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
az: YouTube və ya Vimeo-dan uzaqdan yerləşdirilən video.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
az: Yüklənmiş fayl və ya sənəd, məsələn, PDF.

en: Medium 8:7
az: Orta 8:7

en: Responsive 3x2
az: Uyğunlaşan 3x2
